TASTE THE CHANGE

Vegetariánské
bistro

Ochutnejte skutečnou změnu ve vegetariánském bistru Green Table v Praze. Objevte moderní udržitelnou gastronomii, která klade důraz na lokálnost a sezónnost. Naše vegetariánská restaurace nabízí nejen zdravé, čerstvé a chutné jídlo, ale také respekt k přírodě a životnímu prostředí. Veškeré pokrmy pro Vás přímo na místě denně připravuje šéfkuchařka Miluše Mako se svým týmem. Pokud hledáte harmonii mezi kvalitní zdravou výživou a udržitelností, restaurace Green Table je pro Vás ideálním místem.

TÝDENNÍ MENU
TASTE THE CHANGE

VEGETARIÁNSKÉ
BISTRO

Green Table je místem, kde můžete ochutnat změnu – moderní vegetariánskou gastronomii s ohledem na udržitelnost, lokálnost a sezónnost.

Kvalitní, chutné a čerstvé pokrmy pro vás připravuje šéfkuchařka Miluše Makó se svým týmem přímo v našem bistru každý den.

TÝDENNÍ MENU

V našem bistru se přesvědčíte, že moderní vegetariánskou kuchyni lze dělat bez kompromisů, s důrazem na výjimečnou chuť.

Green table, where ideas are served.

Šéfkuchařka Miluše Makó pro Vás společně se svým týmem denně přímo na místě připravuje čerstvé, chutné a zároveň zdravé pokrmy ze surovin od lokálních dodavatelů. Je tak kladen maximální důraz na kvalitu, čerstvost a udržitelnost.

Vegetariánské bistro Praha - GreenTable - Šéfkuchařka Miluše Makó

UDRŽITELNOST

Neplýtváme jídlem ani energiemi. Přímo na místě si pěstujeme saláty a bylinky ve velké hydroponické farmě, která zajišťuje celoroční produkci bez postřiků. Okrasné květiny jsou zavlažovány vyčištěnou vodou z kuchyně. Vzduch je čištěn skrze ekologické filtry.

LOKÁLNOST A SEZÓNOST

Na našem menu najdete pestrý výběr vegetariánských pokrmů ze surovin té nejvyšší kvality od vybraných lokálních dodavatelů. Talentovaná šéfkuchařka Miluše Makó pro vás nabídku snídaní, obědů a dezertů pečlivě sestavuje každý týden tak, aby využila sezónní suroviny.

ČERSTVÉ A ZDRAVÉ JÍDLO KAŽDÝ DEN

Přímo na místě Vám denně připravuje náš zkušený team, v čele se šéfkuchařkou Miluší, čerstvé pokrmy z vysoce kvalitních rostlinných surovin. Můžete se tak kdykoliv přesvědčit, že právě kombinace kvality a čerstvosti chutná nejlépe.

KONTAKT

Green Table
Na Florenci 15,
110 00 Praha 1
info@greentable.cz
+420 607 032 772

Otevírací doba

Po – Čt 8:30 17:00
8:30 15:00

Snídaně každý všední den:
8:30 – 11:00

Obědy Po – Čt:
11:00 – 15:30

Obědy Pátek:
11:00 – 14:30

Přijďte se k nám do Green Table dobře najíst, zakusit změnu, nechat se inspirovat, nebo jen relaxovat a potkat se s kolegy či přáteli.
Těšíme se na vás!

REZERVUJTE SI STŮL